6. RAJD ZIEMI WAŁECKIEJ:


  CYKL:Rajdowe Mistrzostwa
Polski Zachodniej

  RUNDA:3 / 7

  ROZPOCZĘCIE:17 czerwca 2017r.

  ZAKOŃCZENIE:18 czerwca 2017r.

  BAZA RAJDU:Wałcz

  NAWIERZCHNIA: asfalt, kostka

  KATEGORIA:KJS

  DŁUGOŚĆ RAJDU:140 km

  DŁUGOŚĆ OS:24 km

Informacje dla uczestników rajdu.

Na tej stronie znajdziecie wszelkie niezbędne dokumenty rajdowe: regulaminy, formularze, harmonogramy, komunikaty i inne.

Skrócony program rajdu

wydarzeniedatagodz.wydarzeniedatagodz.
Opublikowanie regulaminu uzupełniającego:15.05.201723:59 Otwarcie listy zgłoszeń:22.05.201723:59
Zamknięcie listy zgłoszeń:12.06.201723:59 Odbiór administracyjny:17.06.201710:00 - 12:30
Badanie kontrolne BK-1:17.06.201713:00 - 17:00 Publikacja listy startowej:17.06.201717:15
Odprawa uczestników:17.06.201717:30 Start rajdu (1-ej załogi):17.06.201718:27

  

Prowizoryczna lista zgłoszeń  

lp. NR Kierowca / Pilot Samochód Klub Kl.
1 1 Rafał Gałka / Błażej Czekan Mitsubishi Lancer Evolution Automobilklub Koszaliński 5
2 2 Tomasz Buńka / Agnieszka Baryłowicz Audi A4 Quattro Automobilklub Koszaliński 5
3 3 Arkadiusz Tyc / Tomasz Andrzejewski Subaru Impreza STI Ra AK Włocławski 5
4 4 Tymoteusz Wojtczak / Marcin Kałos Subaru Impreza Automobilklub Gorzowski 5
5 5 Łukasz Zbrzeźny / Aleksandra Zbrzeźna Audi S4 Automobilklub Koszaliński 5
6 6 Damian Walczak / Patrycja Glembin Subaru Impreza AK Morski 5
7 7 Kamil Piaścik / Adrian Idziak Subaru Impreza STI AK Nowomiejski 5
8 8 Piotr Młynek / Michał Potrac BMW E30 AK Morski 5
9 9 Krzysztof Wojnowski / Witold Wojnowski AUDI B2Q AK MORSKI 5
10 10 Mariusz Rybiński / Piotr Jamroziak Mitsubishi AK Morski 5
11 11 Jarosław Rybarczyk / Gabriela Rybarczyk Mitsubushi Lancer EVO IX AKRALLYLAND 5
12 12 Tomek Jurkun / Oskar Olszewski Subaru Impreza STI AK Warmiński 5
13 14 WOJCIECH GOTOWSKI / ADAM WOLSKI MITSUBISHI LANCER EVO 8 LKT WYCZÓŁ 5
14 15 Bartosz Gęsikowski / Radosław Mroczkowski Lancer EVO AK Stargard 5
15 16 Dariusz Matyjaszek / Dariusz Otczyk Subaru Impreza niezrzeszony (Słupsk) 5
16 17 Łukasz Ptak / Andrzej Korolczuk MITSUBISHI LANCER EVOLUTION Niezrzeszony (Wałcz) 5
17 18 Marcin Górecki / Dorota Demska Subaru Impreza niezrzeszony (Wałcz) 5
18 19 Michał Mierniczak / Ada Rohde Abarth Grande Punto AK Morski 5
19 20 Paweł Kiełbasa / Bartosz Dębowski BMW E30 AK Stargard RWD
20 21 Marcin Domka / Anna Górecka BMW E30 Automobilklub Koszaliński RWD
21 22 IREK JANDZIO / KUBA ŁAPUT BMW COMPACT 1,8 is AUTOMOBILKLUB KOSZALIŃSKI RWD
22 23 Damian Kopeć / Krystyna Kopeć BMW E46 Compact Automobilklub Koszaliński RWD
23 24 Łukasz Ogrodowski / Grzegorz Gruszka BMW E36 Coupe Automobilklub Koszaliński RWD
24 25 Karol Lak / Jakub Kowalczyk BMW 328i AK Orski RWD
25 26 Włodzimierz Wesołek / Wesołek Michał BMW Fundacja Baja Poland RWD
26 27 Mateusz Milczarek / Paweł Waligórski BMW E36 Ak Rallyland RWD
27 28 Olgierd Nikel / Tomasz Szarek BMW 318 ti Automobilklub Bydgoski RWD
28 29 Patryk Kunikowski / Paulina Selonka BMW 318ti niezrzeszony (Wejherowo) RWD
29 30 Tomasz Hildebrand / Paulina Szal Opel Astra AK Morski 4
30 31 Dawid Matysiak / Marek Rzepiński BMW E30 F20 c AK- Rallyland 4
31 32 Krzysztof Mazurek / Marzena Mazurek Honda Civic TypeR Automobilklub Koszaliński 4
32 33 Robert Bartela / Piotr Zakrzewski VW Golf GTI niezrzeszony (Gdańsk) 4
33 34 Dawid Chamier-Gliszczyński / Hubert Warmiński Toyota Corolla Automobilklub Koszaliński 4
34 35 PATRYK SCIESZYNSKI / BARTOSZ MICHALSKI OPEL ASTRA GSI LKT WYCZÓŁ Gościeradz 4
35 36 MARIUSZ MAJCHRZAK / TOMASZ WIĘCŁAWIAK FORD PUMA AUTOMOBILKLUB GORZOWSKI 4
36 37 Krzysztof Listewnik / Piotr Zimowicz Ford fokus AUTOMOBILKLUB MORSKI 4
37 38 PIOTR FRĄCKOWIAK / MONIKA FRĄCKOWIAK MG ZR Automobilklub Koszaliński 4
38 39 Jakub Frąszczak / Krystian Barszcz RENAULT CLIO SPORT AK Morski 4
39 40 RADOSŁAW OGONOWSKI / EWELINA OGONOWSKA FORD FOKUS LKT WYCZÓL GOŚCIERADZ 4
40 41 Piotr Szupryczyński / Marek Szupryczyński Honda Civic AK Rallyland 3
41 42 Michał Iwańcio / Adam Szewczyk Honda Civic Automobilklub Koszaliński 3
42 43 Tomasz Bilski / . . Honda Civic Klub Motorowy Winogrady Poznań 3
43 44 OSCAR SCHMIDT / MARTA KORSZYLOWSKA HONDA CIVIC AK Stargard 3
44 45 Jan Fabiszewski / Ostrowska Marcelina Honda Civic Automobilklub 3
45 46 PAWEŁ WINKOWSKI / FILIP JEZIOREK HONDA CIVIC AK SZCZECIN 3
46 47 Bogusław Czubaj / Kata Łukasz Suzuki Ignis Sport Olsztyński Klub Rajdowy 3
47 48 KAMIL ZARODA / ŁUKASZ KASPRZYK MITSUBISHI COLT LKT WYCZÓŁ 3
48 49 Karol Lemański / Dariusz Chałupnik Honda ak Szczecin 3
49 50 Maciej Andriaszkiewicz / Mateusz Wąs Citroen Saxo VTS niezrzeszony (Choszczno) 3
50 51 Cezary Polaschke / Bartłomiej Krawczyk Honda Civic niezrzeszony (Złotów) 3
51 52 Maciej Tłuszczak / Maciej Furtak Suzuki Swift GTI Automobilklub Koszaliński 2
52 53 Jarosław Doliński / Grzegorz Doliński Citroen Saxo VTS Automobilklub Wielkopolski 2
53 54 Tomasz Piątkowski / Jacek Piątkowski Honda Civic Automobilklub Stargardzki 2
54 55 DARIUSZ PĘKALSKI / DANIEL PĘKALSKI HONDA AK Stargard 2
55 56 Krzysztof Kłosowski / Małgorzata Tarapata Suzuki Swift Auto Klub Szczecin 2
56 57 Marcin Marciniec / Łukasz Kaczan Fiat CCS AK Rallyland 2
57 58 Łukasz Guźliński / Szymon Guźliński Suzuki Baleno NIEZRZESZONY (ROGOŹNO) 2
58 59 Aleksandra Miela / Jakub Nowak opel astra niezrzeszona (Złotów) 2
59 60 JACEK MICHALSKI / MACIEJ SKUBIJ POLSKI FIAT 170 SPORT AK DOLNYŚLĄSK 1
60 61 Paweł Żywicki / Maciej Wolski Fiat Seicento niezrzeszony Bytów 1
61 62 Jarosław Budziński / Rafał Chyliński Fiat Seicento niezrzeszony (Pruszcz Gd.) 1
62 63 Damian Majchrowski / Gracjan Romanowski Fiat Cinquecento AK Morski 1
63 64 Elwart Wojciech / Artur Kowalik Subaru Impreza AK ORSKI GOŚĆ
64 65 Alexandre Barboukov / Katarzyna Kaiser Kia Picanto AK Rallyland GOŚĆ